Česká firma Satra Global zajišťuje servis a prodej nízkozdvižných a vysokozdvižných vozíků již 20 let. Naší prioritou vždy bylo a bude spokojený zákazník, čehož docilujeme poskytováním kompletních služeb za výhodné ceny.

Naše služby:

Díky kvalitě a lidskému přístupu k zákazníkovy zajišťujeme pravidelný servis vysokozdvižných vozíků pro mnohé přední společnosti v České a Slovenské republice.

Proč my?

Provozujete více vozíků od různých výrobců a na každý vozík máte jinou servisní firmu? V tomto případě jsme pro Vás ideálním řešením. Servirujeme vozíky všech předních světových výrobců.

Připojte se i Vy k našim spokojeným zákazníkům :

Není žádným tajemstvím, že spokojený zákazník je pevným základem pro trvalý obchodní vztah a zároveň cenná reference při získávání nových zákazníků.

Při našich rozhodováních je vždy na prvním místě spokojenost zákazníka.

Rozhodněte se již dnes a staňte se také našimi spokojenými obchodními partnery a přesvědčte se o námi nabízené kvalitě služeb, která se snoubí se zajímavou cenou.

Na rozdíl od konkurence je pro nás důležitý i zákazník, který má jeden ručně vedený vozík. U nás nemusíte mít kvůli zajímavým cenám a rychlému servisnímu zásahu flotilu vozíků.

 

Ing. Jiří Samec

Jednatel společnosti

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Souhlasím