Poskytujeme Vám kvalitní, rychlý a cenově dostupný servis manipulační techniky, s využitím nejmodernějších diagnostických systémů. Nespornou výhodou, kterou Vám spolupráce s námi přinese je sjednocení servisu všech značek výrobců vysokozdvižných vozíků u jednoho dodavatele. V praxi je daleko jednodušší mít pro všechny vysokozdvižné vozíky jedno kontaktní telefonní číslo, na kterém vyřídíte všechny Vaše požadavky a přání na náhradní díly, servisní služby a dodávku manipulační techniky.

Poskytované servisní služby:

 

Uzavřením servisní smlouvy převezmeme odpovědnost za provádění veškerých pravidelných preventivních oprav v intervalu a rozsahu stanoveném v návodu k obsluze pro jednotlivé typy vozíků, včetně komplexní péče o Váš vysokozdvižný vozík, provádění veškerých oprav a předepsaných kontrol.

Uzavřením servisní smlouvy se zařadíte do klientely, která má garanci servisního  zásahu do 24 hodin od nahlášení závady.

Servis a náhradní díly:

Tomáš Hrnčíř  Aneta Ficbauerová
Tel.: +420 283 851 316  Tel.: +420 283 851 316
Mobil: +420 724 887 667  E-mail: ficbauerova@satraglobal.cz
E-mail: hrncir@satraglobal.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Souhlasím