Satra global nabízí kromě autorizovaného prodeje nových vysokozdvižných vozíků, také rozsáhlý program prodeje vozíků zánovních či starších a to jak z vlastních zdrojů, přímo od našich dlouholetých zákazníků, nebo individuálně dovezených z Německa, Belgie, Anglie a Nizozemska. Individuálním dovozem je míňěn dovoz vozíku, přesně dle technických a cenových požadavků kupujícího.

 STARŠÍ VOZÍKY : 

Pro zákazníky, kteří nemají dostatek financí na koupi nové manipulační techniky, nabízíme  také možnost koupě vozíku zánovního, staršího či repasovaného. Tyto vozíky pečlivě vybíráme ve spolupráci s našimi techniky a dlouholetými zahraničími partnery a zákazníkovi tak vždy nabídneme ideální poměr mezi kvalitou, užitnou hodnotou a cenou.

KVALITA :

Satra Global se vždy zaměřuje při výběru, výkupu i při následném prodeji, především na kvalitu daného stroje a následných služeb. Přesto se snažíme, aby byl zákazník osloven také cenou.

KOMPLETNÍ ZÁRUKA :

Jsme si dobře vědomi, že koupě staršího vozíku je pro kupujícího vždy určitým rizikem a proto se  snažíme mu jeho rozhodnutí maximálně ulehčit poskytnutou kompletní 12. – 18. měsíční zárukou. Záruční lhůta je u nás poskytnuta kompletně na celý stroj včetně akumulátoru, elektroniky, motorů, převodovek, hydrauliky apod. Nevztahuje se pouze na pneumatiky, kolečka a spotřební materiál, jakým jsou například filtry, těsnění apod.

Obchodní oddělení:

Jaroslav Vašta

Mobil.: +420 602 144 856
E-mail: vasta@satraglobal.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Souhlasím